KANAL & GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA & GÖRÜNTÜLEME

Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde bulunan kanalizasyonlarda tıkanıklıklar meydana gelebiliyor.

Bu tıkanıklıklar genelde, Tuvalet kağıtları, Atılan bezler, yağlar, çatılardan yağmurla gelen toz, hayvan pislikleri, yapraklar gibi birçok madde sıkışarak zamanla kanalizasyonu tıkar.

Evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve mutfağınız da kötü kokular yayar. Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır.

Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sulardaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.

Kanal tıkanması durumunda Kameralı Robot cihazımızla tıkanan alanı buluyor ve temizliyoruz. Kazma işlemi olmadan, tadilat olmadan çok uygun fiyatlara kanal açma Bursa ve ilçelerinde itina ile yapılır.

Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir. Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir.

Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır.

Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir.

Kameralı kanal açma cihazları ile kanalizasyon sistemini tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir. Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır. Gider açma işlemi bu şekilde başlatılır. Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır.

Tüm bunlar size zahmet vermeden ve çok uygun fiyatlara yapılır. Fiyat teklifi almak için bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz

Diğer Çalışmalarımız

Kırmadan, Dökmeden, Cihazla Tıkanıklık Açma